“Pro Artis” Egyesület

A Pro Artis Alapfokú Művészeti Iskola tanárai Egyesületet alapítottak a kimagasló tehetségű növendékek támogatása érdekében. A zenész tanulók hangszeres ellátottsága, versenyeztetése, képzőművész tanulóink számára a szakmai anyagok beszerzése mind nagyobb teher számunkra, ezért új forrásokat kell találnunk. A „Pro Artis Egyesület” az elmúlt években számos sikeres programot tudott biztosítani a gyermekek számára a pályázati forrásokból.
A nemzetközi, országos és helyi pályázatok mellett számítunk az Ön támogatására is.
Rendezvényeinken, melyekről folyamatosan tájékoztatjuk meglévő és leendő partnereinket, támogató jegyet tud vásárolni, ezzel is elősegítve a növendékeink magasabb színvonalú képzését.

“Pro Artis” Egyesület
7030 Paks, Deák Ferenc utca 9-11.
Bankszámlaszám: 10101140-11322400-01004004